طراحی سایت اصفهان | سئو | مدیریت شبکه های اجتماعی | تولید محتوا | طراحی لوگو | طراحی گرافیک

مدیریت اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام

در حال حاضر اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه اجتماعی شناخت شده است. روزانه بیش از 9 میلیون نفر در سراسر دنیا از آن بازدید می‌کنند. این شبکه در ابتدا برای به اشتراک گذاشتن فیلم و عکس‌های خانوادگی به وجود آمد. اما با رواج استفاده از آن به یک بستر برای دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی تبدیل شده است. بسیاری از برندها از تبلیغات در اینستاگرام رشد کرده اند. و اغلب آنلاین شاپ ها بیشترین سود و فروش را از پیج های تجاری خود دارند. رشد و استقبال مردم از تبلیغات اینستاگرام انگیزه شده تا بسیاری از کسب و کارها به دنبال فعالیت در این بستر باشند. اما به علت عدم آگاهی و  تخصص لازم به آن نتیجه دلخواه دست نیافتند.

در صورتی که شما نیز به این مشکل مواجه شده‌اید می‌توانید با دریافت مشاوره و آنالیز پیج خود توسط آژانس پینار با راهکارهای استراتژیک بازدید حساب تجاری خود را افزایش دهید. و یا در صورت راه اندازی و گسترش پیج اینستاگرام خود هستید. ما به شما تیم متخصص و مجرب دیجیتال مارکتینگ پینار را معرفی می‌کنیم.

ادمین اینستاگرام کیست

واژه ادمین مخفف عبارت انگلیسی ( Administrator ) هست و  معنای آن مدیریت است. معنی این عبارت کاملاً مفهوم و وظایف یک ادمین کار حرفه‌ای را مشخص می‌کند. مدیریت اینستاگرام وظیفه دارد کلیه فعالیت یک پیچ مانند برنامه‌ریزی اصولی برای حساب کاربری تجاری، تولید محتوا، برنامه‌ریزی برای درج و انتشار محتوا، بررسی و بازبینی بازخوردها، آگاهی کامل از قوانین و الگوریتم‌های، تعامل با کاربران، را به انجام برساند. با توجه به آنچه که درباره خصوصیات مدیریت اینستاگرام بیان شد در نظر داشته باشید انتخاب یک ادمین حرفه‌ای و کاربلد با داشتن تجربه فعالیت در این زمینه مسلماً گزینه مناسبی برای افزایش بازدید و رتبه حساب تجاری شما در میان رقبا خواهد بود و در معرفی برند و افزایش فروش کمک فراوانی خواهد کرد.

 شما می‌توانید از نمونه فعالیت‌های آژانس تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ در زمینه مدیریت اینستاگرام بازدید فرمایید.

وظایف مدیریت اینستاگرام

  • ایجاد حساب کاربری تجاری: در صورتی که شما قبلاً حساب کاربری تجاری ایجاد کرده باشید. مدیریت اینتساگرام به بررسی همان حساب به برنامه‌ریزی و ادامه فعالیت آن می‌پردازد. در صورتی که با کاربری شخصی فعالیت می‌کنید آن را تبدیل به حساب تجاری می‌کند. و اگر تا کنون فعالیت خاص در اینستاگرام نداشته باشید یک حساب کاری جدید برای شما ایجاد می‌کند.
  • تولید محتوا– محتوا اصلی‌ترین قسمت کار ادمین اینستاگرام است. مهم‌ترین ابزار برای معرفی برند و خدمات شما تولید محتوای مرتبط است مدیریت اینستاگرام با همکاری با یک تیم متخصص مانند طراح و گرافیک، یا فیلم‌برداری و تدوینگر و با تولید محتوای کپشن دست به ایجاد محتوا با هدف معرفی خدمات و برند شما می‌کند. و در برای جذب مخاطب باید از چاشنی خلاقیت استفاده کند مدیر پیچ با هشتگ‌های مناسب محتوا خود را در دسترس کاربران علاقه‌مند قرار می‌دهد.
instagram-marketing
  • تقویم محتوایی: برنامه‌ریزی برای انتشار محتوا در اینستاگرام را تقویم محتوایی می‌گویند. تقویم محتوایی علاوه بر دسته‌بندی و برنامه‌ریزی برای تولید محتوا کمک می‌کند تا حساب کاربری شما در اینستاگرام پیچ فعال باشد. فعالیت مستمر و مداوم به جذب کاربران و ایجاد اعتماد به برند شما کمک فراوانی خواهد کرد.
  • تعامل با مخاطب: از جمله وظایف ادمین اینستاگرام پاسخگویی به سؤالات مخاطبین در کامنت‌ها و یا سؤالاتی که در دایرکت پرسیده می‌شود علاوه بر ایجاد حس اعتماد باعث بالا رفتن بازدید و نمایش پست‌های شما در اکسپلورر خواهد شد.
  • بازبینی و بررسی: ادمین اینستاگرام با استفاده از برنامه‌های بررسی محتوا می‌تواند عکس‌العمل‌های کاربران خود را نسبت به محتوای درج‌شده بررسی کند و با در نظر گرفتن سلیقه مخاطب شیوه تولید محتوای خود را اصلاح کند.
با توجه به آنچه که شرح داده شد مدیریت اینستاگرام فعالیتی ساده و بدون تخصصی نیست. ادمین اینستاگرام در ذهن مردم تنها به کسی که محتوا را درج می‌کند و یا به طور مستقیم کاربران با آن در ارتباط هستند تصور می‌شود در حالی که این تنها بخش کوچکی از عمده فعالیتی است که بر عهده مدیریت اینستاگرام است. شما می‌توانید برای آگاهی و مشاوره در این باره با شرکت تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ پینار در ارتباط باشید.
اسکرول به بالا