طراحی سایت اصفهان | سئو | مدیریت شبکه های اجتماعی | تولید محتوا | طراحی لوگو | طراحی گرافیک

طراحی لوگو

طراحی لوگو-

طراحی لوگوی حرفه ای خود را به ما بسپارید.

اولین زیر ساخت شناسای برند توسط مشتریان لوگو یا نشان تجاری آن است. لوگو باید به گونه طراحی شود که ماهیت و شخصیت برند را به مخاطبان انتقال دهد و از تبلیغات از تلویزیون تا شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام کمک بسیاری در دیده شدن برند شما می‌کند. همین تبلیغات مستمر باعث ماندگاری آن در ذهن مخاطب می‌شود ومخاطب با لوگوی شما رابطه احساسی برقرار می‌کند که مالکیت برند را نشان می‌دهد.

پس طراحی لوگوی حرفه‌ای یک اقدامات اساسی در برندسازی است

آژانس دیجیتال مارکتینک پینار انواع لوگو‌های حرفه‌ای، اختصاصی و خلاقانه را با استاندارد‌های روز طراحی می‌کند. هدف ما ایجاد تغییری مثبت در کسب و کار شما است. شما شایستگی آن را دارید تا با کمک طراحان خلاق و متعهد یک لوگوی کار آمد برای کسب و کار خود تهیه کنید.

نمونه کارهای “طراحی لوگو” پینار مارکتینگ

طراحی لوگوی خود را آنلاین سفارش دهید

شما می‌توانید از دو طریق سفارش طراحی خود را به ما اعلام کنید با “تماس تلفنی” یا پر نمودن “پرسشنامه طراحی لوگو“. پس از بررسی درخواست شما برای مراحل ثبت نهایی درخواست و همفکری لازم با شما تماس گرفته می‌شود. تا بتوانیم در جهت انطباق لوگو با سلیقه شما بر اساس طراح‌های انتزاعی، مدرن، کلاسیک، فانتزی، ساده و…. طراحی‌های اولیه و اتودزنی لوگو آغاز کنیم. پس از طراحی به به تعداد آورده شده در سفارش، طرح‌های اولیه برای شما ارسال می‌شوند. و سرانجام با تأیید نهایی شما آرم طراحی شده آماده شده در قالب فرمت‌های استاندار تحویل داده می‌شود.

دو نکته مهم در هنگام درخواست طراحی لوگو

نکته اول انواع لوگو

انواع طراحی لوگو موجود است اما مهم‌ترین و پرکاربردین آن این سه دسته است که معمولاً در هنگام طراحی آرم برند خود آن را باید در نظر داشته باشیددرخواست طراحی لوگو

  1. لوگو‌های تایپی: این نوع لوگو‌ها از حروف و فونت‌ها تشکیل شده‌اند و معمولاً حروف اول اسم یک برند را شامل می‌شوند. لوگو مونوگرام یک نوع لوگو تایپی است که از چند حرف تشکیل شده و معمولاً حروف اول اسم یک برند را نشان می‌دهد.
  2. لوگو‌های تصویری: این نوع لوگو‌ها از تصاویر و نماد‌ها تشکیل شده‌اند و می‌توانند سمبلیک، انتزاعی، یا مسکات باشند. لوگو سمبلیک یک نوع لوگو تصویری است که در آن تصویر معنی غیر مستقیم بدهد و نماد و سمبل چیزی باشد. برای مثال، لوگو هواپیمایی ایران که از نماد پرنده افسانه‌ای هما استفاده شده است و ارتباط معنایی با پرواز و تاریخ ایران دارد.
  3. لوگوی ترکیبی: که معمولاً از ترکیب دومورد بالا، تایپوگرافی و نماد تشکیل شده‌اند.

برای مطالعه بیشتر در زمینه طراحی لوگو می‌توانید مقاله “طراحی لوگو رایگان با هوش مصنوعی”  را مطالعه نمایید.

نکته دوم: طراحی لوگو ازعکس

در صورتی که شما طرحی خاصی را مد نظر دارید. که می‌خواید با در نظر گرفتن آن برای شما طراحی شود می‌توانید نمونه عکس را در قسمت آپلود فایل فرم پرسشنامه طراحی لوگو درج نمایید. تا بر اساس همان برای شما طرح‌های اولیه اتود‌زده شود. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با ما در تماس باشید.

توصیه پینار مارکتینگ برای طراحی لوگو به شما

طراحی لوگوی حرفه‌ای یک اقدامات اساسی در برندسازی است در آن باید ازانواع مختلف، شکل‌ها و شرایط استفاده شود یک لوگوی حرفه‌ای باید تازگی و‌ایده محور و خلاقانه بودنش به وضوح قابل فهم و جذاب برای مخاطب باشد. و درعین حال شما را از میان رقبا متمایز کند.

این اهمیت لوگو درکسب و کار باید شما را مجاب کرده باشد که هرگز طراحی آن را به دست افراد غیر متخصص ندهید. پینار مارکتینگ با بکار‌گیری طراحان خلاق، متعهد، و با تجربه با هدف ایجاد برندی منحصر برفرد در خدمت شماست.

اسکرول به بالا