طراحی سایت اصفهان | سئو | مدیریت شبکه های اجتماعی | تولید محتوا | طراحی لوگو | طراحی گرافیک

بازاریابی محتوا

تولید محتوا یعنی چه؟

 

هر آن چیزی که به وسیله آن آگاهی و دانش جدید دریافت کنیم محتوا است. مقاله، فیلم، عکس، پادکست تنها بخشی از نمونه‌های محتوا هستند. این محتواها اغلب با هدف بالا بردن آگاهی ما تولید می‌شود؛ و یا با هدف سرگرمی و تفریح در اوقاف فراغت عرضه می‌شود. در دنیای دیجیتال مارکتینگ هدف تولید کنندگان محتوا تنها سرگرمی یا آموزش صرف نیست. او به این وسیله به معرفی خدمات و جذب مخاطب می‌پردازد تا به وسیله آن کسب درآمد داشته باشد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ پینار سال‌هاست که در عرضه تولید محتوا فعالیت دارد. ما با کمک داشتن کادری مجرب و متخصص با تجربیات ارزشمند در زمینه‌های مختلف تولید محتوا در اصفهان آماده‌ی ارائه خدمات و پشتیبانی اجرا در این زمینه هستیم.

تولید محتوا

علت اهمیت تولید محتوا در دیجیتال مارکتینگ چیست؟

  • باور و اعتماد مخاطب: با تولید محتوا ارزشمند برای کاربران هر کسب‌وکاری با مخاطب خود تعامل برقرار می‌کند. تداوم در ایجاد محتوا و برنامه‌ریزی برای انتشار باعث جذب کاربر و ایجاد باور و اعتماد را در مخاطب می‌شود.
  • برندسازی: تولید محتوا در معرفی برند شما به افراد مؤثر است محتوای هدف‌دار موجب می‌شود اسم برند در ذهن کاربران برجسته شود.

انواع محتوا:

محتوا را می‌توان بر اساس هدف ایجاد به محتواهای آموزشی، محتوای وب‌سایت، محتوای تبلیغاتی، محتوای شبکه‌های اجتماعی تقسیم‌بندی کرد. اما نوع رایج تر آن تقسیم‌بندیبر اساس ساختار است که در انواع مختلف زیر دسته‌بندی می شود.

محتوای تصویری

محتوای تصویری از عکس‌ها با فرمت‌های رایج، تصاویر گرافیکی و تصویر اینفوگرافیک، تشکیل شده است. دراین نوع محتوا سعی می‌شود به‌صورت جذاب حاوی پیامی برای مخاطب باشد. محتوای ساده، قابل هضم، با استفاده از مفاهیم خلاقانه است

محتوای ویدیویی

 ویدئو یکی از مؤثرترین روش‌های تولید محتوا است. نشر یک ویدئو خلاقانه می‌تواند در بازاریابی تأثیر به سزایی داشته باشد. گاها می‌تواند از تدوین تصاویر گرافیکی، متن و صدا تشکیل شود. که بستگی به هدف تولید محتوا سبک آن نیز فرق می‌کند. مثلاً برای تولید ویدئوهای آموزشی معمولاً شخصی در جلوی دوربین قرار می‌گیرد و مانند یک معلم آموزش می‌دهد. این ویدئو اکثر ساده هستند و مسلماً فرق دارد با تیزرهای تبلیغاتی که در آن از انواع موشن‌گرافیک یا عکس‌ها جذاب و صوت بکار می‌رود

محتوای صوتی

محتواهای صوتی که در بحث تولید محتوا فرآیند ساده‌تری نسبت به سایر مدل‌ها دارد و شما می‌توانید خیلی سریع، فایل‌های صوتی و در اصل محتوای صوتی خود را ضبط و منتشر کنید. نکته مهم در خصوص محتوا صوتی این است محتوای باکیفیتی باشد.پادکست‌ها نیز یکی از انواع محتوای صوتی است.

محتوای متنی

اصلی‌ترین نوع محتوا برای سایت‌ها است. و اغلب به‌صورت مقاله منتشر می‌شود. و باید در مرتبط موضوع سایت باشد. در محتوای متنی نکات زیادی باید رعایت شود، تکراری نبودن، رعایت دستور زبان، عنوان جذاب، تیرها و زیر دسته‌ها داشتن مقدمه و مؤخر مناسب و غیره همه بر کیفیت تأثیر می‌گذارد.

 

 

طریقه درخواست سفارش تولید محتوا در آژانس پینار​

آژانس دیجیتال مارکتینگ پینار فعال در انواع تولید محتوای عکاسی، ویدئویی، گرافیکی است. ما با بهره گیری از تدوینگران حرفه ای و طراحان با تجربه توانستیم سابقه ارزشمندی در این زمینه به دست بیاوریم .شرکت‌های مختلفی برای محتوای تبلیغاتی خود در شبکه‌های  اجتماعی مانند اینستاگرام تا تبلیغات تلویزیونی با گروه ما همکاری نموده‌اند. شما می‌توانید با دریافت مشاوره علاوه بر سنجش نیاز خود و  استعلام قیمت انواع محتوا نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نماید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اسکرول به بالا