طراحی سایت اصفهان | سئو | مدیریت شبکه های اجتماعی | تولید محتوا | طراحی لوگو | طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک دست راست دیجیتال مارکتینگ

در بازار رقابت و در دنیای دیجیتال مارکتینگ برند و برندسازی تأثیر بسیاری در رشد کسب‌وکار دارد. در شروع هر فعالیت استفاده از یک لوگو قوی و متمایز، می‌تواند به شناسایی برند کمک کند و باعث ایجاد اعتماد و ارتباط مشتری با برند شود. همچنین، لوگو می‌تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی نیز استفاده شود و در تبلیغات و بازاریابی برند مؤثر باشد.

 بعد از طراحی  لوگو داشتن کارت ویزیت، سربرگ‌ها با آرم و مشخصات جز فرایند تکمیل معرفی هویت کاری شماست .در مراحل بعد برای افزایش بازدید و رشد کسب و کار خود نیاز به تبلیغات در فضای مختلف مانند شبکه‌های اجتماعی، جلسات و میتینگ‌ها دارید که برای آن نیز باید محتوای مناسب مانند بروشور، پست و استوری، تیزرهای تبلیغاتی مناسب تولید کنید. تمام این فعالیت‌ها نیاز به یک طراح گرافیک حرفه‌ای و خلاق دارد. 

آنچه که بیان شد تنها بخشی از خدمات طراح گرافیک است که در آژانس تبلیغاتی پینار به انجام می رسد.

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک و تاثیر آن در بازاریابی

طراحی گرافیک در بازاریابی نقش بسیار مهمی دارد. طراح  با کمک خلاقیت و ترکیب رنگ‌ها ونمادها، تصاویری به وجود می آورد که ایده‌ها و پیام‌ها را نمایش می‌دهد. اغلب شرکت‌ها با بهره‌گیری از تصاویر گرافیکی جذاب تلاش می‌کنند تا توجه  مخاطب از این طریق جلب و با آن ارتباط برقرار کنند. 

 از جمله  تاثیرات مهم طراحی گرافیک در بازاریابی می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • جلب توجه مخاطبان
  • افزایش فروش و سود به علت تبلیغات موثر
  • محبوبیت و رشد شبکه‌های اجتماعی
  • انتقال پیام به مخاطب به صورت ماندگارتر و آسان‌تر

طراحان گرافیک آژانس پینار در اصفهان با بهره گیری از خلاقیت، تجربه کاری و مدیریت حرفه ای انتخاب درست در طراحی تبلیغات شماست .

 

نمونه از طراحی های گرافیکی های پرکاربرد در تبلیغات

طراحی شبکه های اجتماعی در اصفهان / بازاریابی شبکه های اجتماعی در اصفهان

تبلیغات شبکه اجتماعی

طراحی سایت در اصفهان

طراحی عکس

طراحی گرافیک در اصفهان

طراحی پوستر

طراحی سایت آموزشی در اصفهان

طراحی لوگو

·       بنر و بیلبورد: تابلوهای تبلیغاتی در ابعاد بزرگ که معمولاً در فضای باز استفاده می‌شود

·        پوستر: نوعی طراحی گرافیکی است که در آن تصویر و کلمات به صورت مختصر یک مفهوم واحد را نمایش می‌دهد.

·       تایپو‌گرافی: یا هنر ترکیب‌بندی و طراحی حروف و عددها است پس در اصل تایپوگرافی هنر پردازش متن؛ برای رسانه‌های چاپی است. هنر نوشتن کلمات کوتاه با شکل و سبکی ویژه که  هویت برند شما را به تصویر می‌کشد

·       تبلیغات شبکه‌های اجتماعی: تبلیغات در شکبه های مانند اینستاگرام، فیس‌بوک، یوتوب که با ساخت تیرزهای تبلیغاتی، پست و استوری در جذب مخاطب تلاش می کند.

·      تصاویر برای وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها: داشتن یک سایت منحصر به فرد برای خدمات خود نیاز به طراحی سایت و طراحی محتوای درون سایت دارد حتی اگر شما  تبلیغات خود را در سایت‌های دیگر انجام دهید نیاز دارد تا محتوای آن را از پیش طراحی کنید.

آژانس دیجیتال مارکتنیگ پینار با کمک نیروی های متخصص و با استفاده از نرم‌افزارهای بروز در تلاش هستند تا با ایده‌های الهام‌بخش و خلاقیت خود در ایجاد هویت بصری شرکت و معرفی مؤسسات و رشد کسب‌وکارها مؤثر باشند.

اسکرول به بالا