طراحی سایت اصفهان | سئو | مدیریت شبکه های اجتماعی | تولید محتوا | طراحی لوگو | طراحی گرافیک

طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت با وردپرس

وردپرس  یکی از ابزارهای طراحی سایت است که با محبوبیت بسیار بالا توانسته جای خود را در قلب طراحان و همچنین متقاضیان طراحی سایت باز کند.

وردپرس به دلیل امنیت بالا ، امکانات متنوع، سادگی کار با پنل و عدم نیاز دانش کدنویسی  به یک انتخاب محبوب برای طراحی سایت تبدیل شده است. شما می‌توانید با وردپرس انواع سایت با موضوعات فروشگاهی، خبری، شرکتی و یا حتی موزیکال راه‌اندازی کنید.

آژانس پینار جزو معدود شرکت های دیجیتال مارکتنیگ در اصفهان است که طی چند سال اخیر، نمونه کار های متعددی را در پیشینه تجربیات خود جای داده است. طراحی وبسایت اختصاصی برای برندهای مطرحی چون  ساج آسا ، رنان، گروه آرمین افق ، … در کارنامه خود ثبت کرده است. برای اطلاعات بیشتر شما می‌توانید از مشاوره رایگان آژانس تبلیغاتی پینار استفاده کنید.

ورد پرس چیست؟

وردپرس (WordPress) یک سیستم مدیریت محتوا (CMS)است. یا به عبارتی قالبی که شما می‌توانید محتوای سایت خود را در آن دسته‌بندی کنید و در مقابل دیدگان کاربران قرار دهید. این قالب متن باز و تحت وب است. و مدیریت آن بسیار راحت است.  وردپرس به دلیل انعطاف‌‌پذیری و ویژگی‌های گسترده‌ای که ارائه می‌دهد، انتخاب اول بسیاری از طراحان و توسعه‌دهندگان وب است. همچنین  از مزیت‌های مهم وردپرس این است که ورد پرس بیشترین میزان بهره‌وری را از سئو دارد و افزونه‌های وردپرس باعث می‌شود، سئو سایتتان بالا برود آژانس تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ پینار پس از بررسی نیازها و خواسته‌های متقاضیان طراحی سایت اغلب موارد استفاده از قالب آمادهٔ وردپرس را پیشنهاد می‌کند.

علت پیشنهاد طراحی سایت ورد پرس به اغلب متقاضیان​

  • هزینه پایین: طراحی سایت با وردپرس  نسبت به طراحی‌های اختصاصی دارد، قطعاً مقرون به‌صرفه‌تر است.  این امکان را به کلیه مقتضایان می‌دهد تا بتواند با هزینه‌های مناسب‌تر برای طراحی سایت وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ شوند و برای پیشرفت کسب‌وکار خود تلاش کنند.
 
  • پشتیبانی آسان: مدیران سایت‌ها و یا نمایندگان ایشان در صورت نداشتن تخصص یا تجربه بر روی سایت نیز می‌تواند با یک آموزش محدود سایت خود را پشتیبانی کنند.
 
  • تغییر پس از طراحی: این امکان برای مدیران سایت فراهم می‌شود تا پس از طراحی سایت وردپرس بتواند بتوان بخش‌های مختلف و پوسته‌های آن را تغییر دهند. این در حالی است که برای تغییرات در  سایت اختصاصی یا کدنویسی شما وابسته به طراح اولیه هستید. و البته این تغییرات شامل هزینه بالایی نیز خواهد بود.
طراحی سایت وردپرسی
  • سازگار با سئو طراحی سایت وردپرس باعث رشد سئو سایت می‌شود. ارتباط خوب موتورهای جستجو گوگل با این قالب استاندار وردپرس باعث بهینه‌سازی محتوای سایت می شودد و به جرئت می‌توان گفت وردپرس درزمینهٔ سئو سایت عالی عمل کرده است.

 

  • امنیت بالای سایت‌های وردپرسی: یکی از گزینه‌های مهم طراحی سایت امنیت قالب طراحی شده است. در طراحی سایت وردپرس امنیت آن در نظر گرفته شده است. قالب وردپرس از نفوذ و سوء استفاده هکرها جلوگیری و راه‌های نفوذ آن‌ها را سد می‌کند

قیمت طراحی سایت وردپرس در اصفهان

عاقلانه‌ترین کار قبل از اقدام به هر فعالیتی تعیین بودجه آن است. طراحی سایت نیز از این امر مستثنا نیست. برای همین در اولین قدم به سراغ شرکت‌های مختلف طراحی می‌روید تا با استعلام قیمت مناسبت‌ترین گزینه را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرند. اما این کار نه تنها به شما کمکی نمی‌کند بلکه شاید با قیمت‌های متفاوت شما را سردرگم کنند. قبل از برآورد هزینه طراحی سایت شما باید هدف خود و انتظاراتی که از سایت خود دارید را بسنجید تا بر اساس آن برآورد هزینه کنید.

چه نوع سایتی باید طراحی شود؟ فروشگاهی، شرکتی، آموزشگاهی و….

آیاهاست و دامنه تهیه شده یا نیاز است برای آن اقدام شود؟

چه میزان‌هاست نیاز دارید؟

آیا نیاز به هاست دانلود دارید؟

آیا برای سایت خود نیاز به درگاه الکترونیکی دارید؟

ویژگی‌های بصری، گرافیکی، لوگو، بنر آماده دارید؟

و سؤالات دیگر که همه و همه آن‌ها درتعیین هزینه مؤثر است بهترین پیشنهاد این است که قبل از طراحی با دریافت مشاوره یک نیازسنجی انجام دهید و با توجه به آن برآورد هزینه کنید 

شرکت دیجیتال مارکتینگ پینار با سال‌ها تجربه فعالیت زمینه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ می‌تواند.

اسکرول به بالا